نمایشگاه کانتون 15 تا 19 اکتبر، منطقه C، غرفه شماره: 15 3I05،

October 9, 2023
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه ویکونگ در نمایشگاه کانتون

تاریخ نمایش
15 تا 19 اکتبر2023
تاریخ نمایش
09ساعت 30 تا 18:00
نمایشگاه پاییز کانتون ۲۰۲۳ (گوانگژو، چین) نمایشگاه انرژی جدید ((منطقه C)

غرفه شماره15.3105
ADD: No.980 Xingang East Road، گوانگژو، چین

مترو: ایستگاه پازو خروجی C

 

شرکت Veikong در زمینه ارائه بهترین درایوهای فرکانس متغیر (VFD) که به طور خاص برای استفاده در سیستم های خورشیدی طراحی شده است، پیشرو در صنعت است.به عنوان بخشی از تعهد ما به نوآوری و رضایت مشتری، خوشحالیم که اعلام کنیم که آخرین محصولات خود را به ویژه سری VFD500-PV را در نمایشگاه کانتون معرفی خواهیم کرد.
آخرین اخبار شرکت نمایشگاه کانتون 15 تا 19 اکتبر، منطقه C، غرفه شماره: 15 3I05،  0آخرین اخبار شرکت نمایشگاه کانتون 15 تا 19 اکتبر، منطقه C، غرفه شماره: 15 3I05،  1
یکی از جاذبه های اصلی که در نمایشگاه نمایش داده می شود نسخه کوچک سیستم شبیه سازی ما است.این ویژگی منحصر به فرد طراحی شده است تا به مشتریان اجازه دهد درک بصری تری از نحوه عملکرد محصولات ما در سیستم های خورشیدی داشته باشندتولید انرژی خورشیدی در حال افزایش است، و ما می دانیم که چگونه چالش برانگیز می تواند برای مشتریان برای حرکت به فنیاتی که در اجرای یک سیستم خورشیدی وجود دارد.هدف ما ساده سازی و ساده سازی کل فرآیند با محصولات ما است، و این سیستم شبیه سازی یکی از نشانه های تلاش های ما است.

علاوه بر این، ما همچنین آخرین VFD خود را نمایش خواهیم داد، که دارای یک صفحه نمایش LCD جدید است که از چندین زبان مانند اسپانیایی، روسی و عربی پشتیبانی می کند.ما پیش بینی می کنیم که این ویژگی به تنهایی محصولات ما را در دسترس طیف گسترده ای از مشتریان قرار دهد، صرف نظر از زبان مادری آنها.

در ویکونگ، ما متعهد به ارائه راه حل های VFD با کیفیت بالا هستیم که متناسب با نیازهای مشتریان ما هستند. محصولات ما طراحی شده اند تا کاربر پسند، همه کاره و کارآمد باشند،و ما تلاش کرده ایم تا این ویژگی ها را در طول توسعه سری VFD500-PV خود حفظ کنیمما معتقدیم که محصولات ما قادر به پاسخگویی به خواسته های منحصر به فرد سیستم های خورشیدی مختلف، صرف نظر از اندازه یا پیچیدگی آنها هستند.

در نهایت، همه کسانی که علاقه مند به راه حل های بهتر VFD هستند را دعوت می کنیم تا در نمایشگاه کانتون با ما همراه شوند و با آخرین پیشنهادات ما آشنا شوند.ما معتقدیم که محصولات نوآورانه و ویژگی های منحصر به فرد ما مشتریان را متقاعد می کند که ویکانگ یک شرکت ارزشمند برای همکاری با تمام نیازهای VFD آنها است.