• Shenzhen Veikong Electric Co., Ltd.
  تایفون از ترکیه
  اینورتر پمپ خورشیدی ویکونگ واقعا کیفیت بسیار خوبی دارد و ما هم محصولات تبلیغاتی را برای نمایشگاه آماده کردیم. به زودی سفارشات جدید خواهیم داد. پارسال فقط یک نماینده محلی بود و امسال بیش از 8 تا. بعضیا فقط ویکونگ میفروشن!
 • Shenzhen Veikong Electric Co., Ltd.
  کریستین از شیلی
  خیلی خوبه! گزینه های LCD استفاده از آن را بسیار آسان تر می کند. این نقطه قوت است، استفاده آسان. و مستحکم نرم افزار کامپیوتر عالی
 • Shenzhen Veikong Electric Co., Ltd.
  ابراهیم اسد از سوریه
  فرکانس خروجی VEIKONG VFD500 زمانی که سایرین در نوسان هستند پایدار است. همچنین جریان خروجی کمتر از سایرین است، به همین دلیل فرکانس خروجی نیز بالاتر است که می تواند انرژی بیشتری را ذخیره کند.
تماس با شخص : Terry
شماره تلفن : 008613923736332
WhatsApp : +8613923736332
ویکونگ VFD580 اینورترهای فرکانس متغیر دامنه قدرت بالا 2.2-315 کیلو وات
Place of Origin China
نام تجاری Veikong
گواهی CE IEC
Model Number VFD580
مقدار حداقل تعداد سفارش 2
قیمت Negotiable
جزئیات بسته بندی کیس کاغذی یا چوبی
زمان تحویل به کمیت بستگی دارد
شرایط پرداخت T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه 10000+ در ماه
جزئیات محصول
ضمانت 18 ماه محدوده ولتاژ HD1 15-30 ولت
محدوده قدرت 2.2-315 کیلووات انتخاب زبان پشتیبانی از LCD جدید اسپانیایی، روسیه، انگلیسی و چینی
نرم افزار OEM پشتیبانی دقت کنترل گشتاور SVC: 8٪ در 5 هرتز، 5٪ بالاتر از 5HzVC: 3.0٪
کامپیوتر بالایی پشتیبانی کنترل موقعیت Position Command Supports Internal Position, Pulse Position Input, CANopen Position Command, Ethe
برجسته

2.2kw اینورترهای فرکانس متغیر,اینورترهای فرکانس متغیر بالا,اینورتر vfd 315kw

,

high end variable frequency inverters

,

315kw vfd inverter

توضیحات محصول

 

توضیحات محصول:

معرفی سری VFD580: یک دستگاه بسیار کارآمد و جامع

ویکونگ اخیرا سری VFD580 را راه اندازی کرده است، دستگاهی که به دلیل عملکردهای کاربردی متعدد خود برجسته است. این سری قادر به کنترل هر دو موتور IM و PMSM است،ارائه تنوع در برنامه های کاربردی آنعلاوه بر این، شامل یک عملکرد STO است که ایمنی اپراتور و تجهیزات را تضمین می کند.

علاوه بر این، سری VFD580 روش های ارتباطی بیشتری مانند RS485، Canopen و Profinet را ارائه می دهد، که به کاربران اجازه می دهد دستگاه را به راحتی با سیستم های مختلف ادغام کنند.این سری برای کاربردهای ویژه مانند تراش پرنده مناسب است.، بنابراین دامنه استفاده از آن را افزایش می دهد.

در نتیجه، سری VFD580 یک دستگاه بسیار کارآمد، ایمن و کاربر پسند است که وعده می دهد نتایج عالی را در کاربردهای مختلف صنعتی ارائه دهد.

 

ویژگی ها:

درایو موتور ما دارای یک روش ارتباطی غنی است و با کدگذاری های مختلف سازگار است. روش ارتباطی شامل Canopen، Profinet، Modbus و Ethercat است.کدگرهای سازگار HTL/TTL افزایشی را پوشش می دهند.، رزلور، انکودر رابط SinCos، انکودر رابط Smart-Abs، و انکودر رابط SSI / BISS. درایو موتور ما همچنین از چندین موتور، هر دو IM و PMSM پشتیبانی می کند،و از همه طرف محافظت می کنهعلاوه بر این، دارای یک عملکرد امنیتی، STO، و کاربر دوستانه برای ال سی دی ال ای دی و نمایش شاتل با پتانسیومتر است. مهمتر از همه، از چندین کارت PG پشتیبانی می کند و از کنترل سرعت پشتیبانی می کند،کنترل گشتاور (SVC و VC)، و موقعیت سرو.

 

 

مشخصات فنی:

ماده مشخصات
محدوده سرعت 1:100 (VIf) 1:200 ((SVC)) 1:1000 (VC)
دقت کنترل سرعت +0,5% ((VIf) +0,2% ((SVC) +0,01% ((VC)
رزولوشن فرکانس ورودی تنظیمات دیجیتال: 0.01 هرتز یا 0.01٪ تنظیمات آنالوگ: حداکثر فرکانس x 0.025%
چرخش شروع 150%/0.5Hz ((V/f)) 180%/0.25Hz ((SVC)
180%/0Hz ((VC)
روش شروع شروع مستقیم (ممکن است فرکانس DC فوق العاده اعمال شود): سرعت ردیابی شروع

Veikong VFD580 high end variable frequency inverter

کاربردها:

طرح استفاده از ماشین های رووی

برای ماشین های در حال حرکت، برنامه کاربردی در مورد چگونگی استفاده از این ماشین ها برای تولید انواع مختلف محصولات است. اولین قدم درک هدف ماشین در حال حرکت است.که معمولا شامل مراحل مانند پیچ و تاب است.در مرحله دوم، نوع مواد مورد استفاده را تعیین می کنیم.زیرا این امر بر پارامترهای داده ای که برای کنترل سرعت و گشتاور ماشین و عملکرد بهینه عملیات استفاده می شود تأثیر می گذارد.مرحله سوم توسعه برنامه کاربردی مناسب است که ممکن است شامل برنامه نویسی، آزمایش و اعتباربخشی داده ها باشد.

طرح کاربرد ماشین اصلاح

برنامه ریزی برنامه کاربردی برای یک ماشین منحنی به طور کلی با درک هدف و عملکرد ماشین شروع می شود.لازم است که نوع و نوع مواد مورد پردازش و پارامترهای مربوطه داده ای که برای کنترل ماشین استفاده می شود تعیین شود.پس از آن، برنامه کاربردی مناسب باید توسعه داده شود که شامل بیانیه هایی در مورد برنامه نویسی، آزمایش و اعتباربخشی باشد.

طرح استفاده از پریس اسرو سرو

طرح کاربرد برای یک پریس پیچ سرو در مقایسه با فرآیندهای فوق مشخص تر است. این نیاز به تجزیه و تحلیل عمیق از هدف کاربرد پریس پیچ سرو دارد.این می تواند شامل ارزیابی مواد مورد پردازش باشدهمچنین باید شامل پارامترهای مانند نیروی، سرعت و گشتاور برای تعیین فرآیند دقیق ماشین باشد.یک گام مهم دیگر این است که برنامه ریزی برای فشار پیچ و تست و تأیید کنترل و دستگاه را تضمین کند..

برنامه استفاده از ابزار ماشین آلات اسپیندل الکتریکی با سرعت بالا

طرح کاربرد یک ابزار ماشین چرخ دنده برقی با سرعت بالا نیاز به دانش از تکنولوژی مورد استفاده در چرخ دنده با سرعت بالا دارد.مهم است که نوع و نوع مواد مورد پردازش با ابزار ماشین چرخ دنده با سرعت بالا ارزیابی شودسپس پارامترهای مانند سرعت تغذیه، کنترل حرکت و شاخص سازی نیز باید قبل از طراحی و توسعه برنامه کاربردی کالیبراسیون شوند.و تأیید ماشین باید انجام شود تا عملکرد مناسب آن را تضمین کند..

طرح کاربرد ماشین جوش اصطکاک

برنامه ریزی کاربرد برای یک ماشین جوش اصطکاک نیاز به درک اهداف اصلی و عملکرد ماشین دارد. پارامترهای مانند نیروی، سرعت،و گشتاور برای اطمینان از عملیات جوش مطلوب ضروری هستندعلاوه بر این، نوع و نوع مواد مورد پردازش نیز باید در طراحی برنامه برنامه ریزی در نظر گرفته شود. علاوه بر این، برنامه نویسی، آزمایش،و اعتبارپذیری فرآیند جوش برای عملکرد مناسب.

طرح استفاده از تراشنده پرواز

طرح کاربرد برش پرنده یک عملیات پیچیده دیگر است. برای شروع، نیاز به درک فرآیند برش دارد. علاوه بر این،پارامترهای داده باید با توجه به نوع مواد که با تراشنده پرواز پردازش می شوند تنظیم شوند.پس از آن، پارامترهای مانند نیروی، سرعت و شاخص بندی باید برای عملکرد بهینه تنظیم شود. در نهایت، برنامه نویسی، آزمایش و اعتبارسنجی باید قبل از استفاده از ماشین انجام شود.

 

سفارشی سازی:

اینورترهای فرکانس متغیر

نام تجاری: Veikong
شماره مدل: VFD580
محل پیدایش: چین
نرم افزار OEM: پشتیبانی می شود
خروجی پالس با سرعت بالا: 0-50khz
دقت کنترل گشتاور: SVC: 8٪ در عرض 5Hz، 5٪ بالاتر از 5HzVC: 3.0٪
کنترل موقعیت: فرمان موقعیت پشتیبانی از موقعیت داخلی، ورودی موقعیت پالس، فرمان موقعیت CANopen، فرمان موقعیت EtherCAT (VFD586) ؛ پشتیبانی از حالت موقعیت کاملاً بسته
سطح حفاظت: IP20
برای استفاده از برش پرواز، عملکرد STO در دسترس است، پورت سنسور دما

 

پشتیبانی و خدمات:

اینورترهای فرکانس متغیر پشتیبانی فنی و سرویس

ما پشتیبانی فنی جامع و خدمات را برای اینورترهای فرکانس متغیر ارائه می دهیم. تیم پشتیبانی فنی ما در دسترس است تا به شما در انتخاب محصول، نصب محصول،رفع مشکل، و نگهداری.

ما همچنین می توانیم راه حل های سفارشی را برای هر برنامه ای ارائه دهیم، مانند اصلاحات ویژه، ادغام اجزای مختلف، یا کمک به شما در پیدا کردن قطعه مناسب برای سیستم شما.تیم ما در تمام جنبه های اینورترهای فرکانس متغیر بسیار ماهر است و می تواند به شما کمک کند تا بیشترین استفاده را از سیستم خود داشته باشید.

اگه به کمک با هرکدوم از اينورترهای فرکانس متغیر ما نیاز دارید، لطفا امروز با ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول:

سوال1: نام تجاری و شماره مدل اینورترهای فرکانس متغیر چیست؟

A1:نام تجاری ویکونگ و شماره مدل VFD580 است.

سوال2: اینورترهای فرکانس متغیر کجا تولید می شوند؟

A2:اینورترهای فرکانس متغیر در چین ساخته میشن

س3: چه نوع موتورها با اینورترهای فرکانس متغیر سازگار هستند؟

A3:اینورترهای فرکانس متغیر با اکثر انواع موتورهای AC مانند موتورهای حشره ای، موتورهای مغناطیس دائمی و موتورهای هم زمان سازگار است.

سوال 3: ضمانت سری ویکونگ VFD580 چقدر است؟

A3:سری ویکونگ VFD580 پشتیبانی 18 ماه گارانتی، به این معنی که ما مسئول هر گونه مشکل ناشی از خود ماشین خواهد بود. و قطعات رایگان برای تعمیر با در دوره گارانتی فراهم می کند.

 

پیام بگذارید